Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23424
Stary 01.11.2022, 10:17
Raczej założyli - dejcie wiecej siana bo w piecu ogień zaczyna przygasać i robi się zimno. A sociosy zaczną urabiać aby składki szły na bieszącą działalność bo jak nie dadzą to w piecu zgaśnie. I klub padnie. .
Odpowiedz cytując