Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23405
Stary 31.10.2022, 14:35
Trochę Cię nie rozumiem - Ty masz o ten budżet do mnie pretensje? Przecież my tu tylko dyskutujemy, bo na ten temat zeszliśmy, o jego poziomie

Sponsor meczu? To są niewielkie kwoty, pokrywające małą część związaną z organizacją całego spotkania, z wynajmem stadionu itd. Na pierwszą drużynę, wg słów TJ na spotkaniu z Socios, przewidziano 12 mln (to słowa z lipca). Nie wiem, czy o akademii szkoda gadać, czy nie, jednak jej budżet liczony jest w milionach. Nie opłacamy już ośrodka z cesji (nie ma nas dodatkowo w ekstraklasie ).
Odpowiedz cytując