Trochę Cię nie rozumiem - Ty masz o ten budżet do mnie pretensje? Przecież my tu tylko dyskutujemy, bo na ten temat zeszliśmy, o jego poziomie
Sponsor meczu? To są niewielkie kwoty, pokrywające małą część związaną z organizacją całego spotkania, z wynajmem stadionu itd. Na pierwszą drużynę, wg słów TJ na spotkaniu z Socios, przewidziano 12 mln (to słowa z lipca). Nie wiem, czy o akademii szkoda gadać, czy nie, jednak jej budżet liczony jest w milionach. Nie opłacamy już ośrodka z cesji (nie ma nas dodatkowo w ekstraklasie

).