serek.c2 napisał(a):

|
Nie, wystarczy że policzysz na chłopski rozum i Ci wyjdzie, że budżet w okolicach 18 mln zł jest u nas niemożliwy. Powyżej masz zresztą takie proste wyliczenie.
|
U nas nie możliwy a połowa drużyn ekstraklasy na takich środkach się opiera.Właściwie możecie wybierać co gorsze.Czy to że my za 30 mln + o których wspominacie jesteśmy średniakiem pierwszej ligi czy to że w 18 mln budżecie mamy 13 mln dziurę