Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4087
Stary 31.10.2022, 12:32
Dive Pirate napisał(a):Wyświetl post
Podsumowując wszystkie informacje przewijające się tutaj wygląda na to że po sezonie bankrutujemy jeśli nie znajdzie się osoba która zasypie dziurę budżetową. Ewentualny awans mógłby nas uratować ale na to się nie zapowiada.
Socios powinno zabezpieczyć jak najwięcej środków na restart klubu. To nie jest czarnowidztwo tylko chłodna analiza faktów o tym powinna być dyskusja co zrobić w przypadku takiego scenariusza który jest coraz bardziej realny.
Jakie po sezonie bankrutujemy?Jak mamy środki na 25% planowanego budżetu to prawdopodobnie albo już albo za chwilę przestaniemy regulować swoje zobowiązania i długi.Jeśli nie znajdziemy chociaż części brakujących pieniędzy to w zimie drużyna się rozleci i jedyna nadzieja w kibicach że po raz kolejny się zmobilizują
Odpowiedz cytując