Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23387
Stary 31.10.2022, 11:39
I jeszcze co do Obidzinskiego, bo ktos tutaj sie do niego odniosl.
Dopoki Obidzinski byl w Wisle nie bylo rozpasania i przejadania kasy. Wydatki must have. Brak zbednych, zidiocialych wymyslow. Prawda jest taka, ze byl buforem dla zapedow Kuby. I chyba jedyna opozycja wewnatrz klubu dla jego zapedow. Dlatego zostal usuniety i obsrany w mediach.

Wystarczy zasiegnac jezyka w srodowisku biznesowym. Kazdy mowi "po co mu byla ta Wisla to nie mam pojecia. Ani z tego pieniedzy, ani prestizu".
Odpowiedz cytując