Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23385
Stary 30.10.2022, 23:44
Sformułowanie "Ślepo zapatrzeni" zaczyna byc anachronizmem niczym " kibice sukcesu". Czyli sukcesu którego już jedno pokolenie nie pamięta.

Dla mnie nie ulega wątpliwości że "rządy trio" to tak naprawdę rządy jednej osoby, która dobierała sobie po kolei współpracowników.

JB już pokazał że nie potrafi, na dobrych intencjach to można fundację zbudować a nie klub
TJ nie ma takich środków by sam to ciągnąć i pyskowkami sobie nie zaskarbia sympatykow
JK ingerowal tyle co mu podpowiadała sztuczna inteligencja czy jak on tam to nazywa. Jest pierwszym który odpuści lub jedynym który byłby w stanie to finansowo udźwignąć

Najgorsze jest to że nawet nie widać opcji która by miała uspokoić kibiców. I nie piszcie że Kwiecień, z Kapka i Smuda na czele.

Nie ma natomiast wątpliwości że czekają nas ostatnie 2 miesiące obecnego układu.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 30.10.2022 o godz. 23:48.
Odpowiedz cytując