ital napisał(a):

|
dużo sie wyjaśni po 13.11 kiedy J.K. zwoła briefing i powie co chce powiedzieć. mam nadzieje że będzie to dość treściwe bo jednak nie na darmo ma przydomek BINARNY . sytuacja w klubie jak i w samym trio jest na tyle poważna że samo zajebałem nie przejdzie.
|
Owszem przejdzie i odbędzie się to przy aplauzie gawiedzi, fanatycznej i ślepo zapatrzonej... skoro spadek przeszedł, wszystko się uda
