|
Dla niektórych Obidziński, który został bardzo dawno temu z Wisły pogoniony jest problemem, a nie ci, którzy w rzeczywistości przy wsparciu klakierów doprowadzili Wisłę z pełną świadomością do obecnego stanu rzeczy.
Dziwne standardy.
Ale przecież przez długi czas Marzena z Damianem byli tymi, którzy wspólnie z ekipą uratowali Wisłę od złego Cupiała i walczyli ze spiskowcami.
Materiał i śledztwo Jadczaka pokazały, że ta walka ze spiskowcami polegała na okradaniu klubu na spore miliony.
Życie pokazało po raz kolejny, że wnioski nie zostały wyciągnięte, stąd dzisiejszy stan Wisły i to w obecności największej w Polsce obudowy wokół klubu (TS, legendy i przyjaciele, odnowieńcy z liczną rodziną, środowiska kibicowskie, itp.).
To efekt braku szczerości po ratowaniu z przełomu 2018/2019 i braku prawdziwej, a nie udawanej opozycji.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 30.10.2022 o godz. 20:16.
|