Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23369
Stary 30.10.2022, 13:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To chociaż tyle.

@serek.c2 - nie obraź się, ale te ich super deale były tak gówniane sportowo i finansowo że nawet nie próbuj ich porównywać z jakimiś kłopotami Lecha. Oni się nacięli na jednym transferze i zdobyli mistrzostwo, my na trzech i spadliśmy z ligi. Sprzedaż na raty jakimś tureckim albo arabskim klubikom - co więcej, sami się frajerzy zgodzili, bo niby tak dostaną więcej...
Lech to tylko przykład pierwszy z brzegu - znajdziesz wiele innych. Tu nie chodzi o porównywanie się do kogokolwiek, tylko o pokazanie, że nie jest tak, że tylko nas "dymają". Niestety, kluby są słabo w takich sytuacjach chronione.
Odpowiedz cytując