|
Z kasą za Yeboaha nie było od początku żadnych problemów. Kłopoty z egzekwowaniem należności z transferów ma wiele klubów, choćby Lech za Jóźwiaka. Derby to klub-krzak? Raczej nie, a sprzedali Jóźwiaka dalej, mimo że nie zapłacili jeszcze za niego... Dużym problemem są patologiczne regulacje prawne na rynku transferowym, czy choćby słabość naszej rodzimej federacji, która nie ma siły przebicia w spornych sytuacjach, nie potrafi pomóc naszym klubom.
|