Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23366
Stary 30.10.2022, 12:45
Z kasą za Yeboaha nie było od początku żadnych problemów. Kłopoty z egzekwowaniem należności z transferów ma wiele klubów, choćby Lech za Jóźwiaka. Derby to klub-krzak? Raczej nie, a sprzedali Jóźwiaka dalej, mimo że nie zapłacili jeszcze za niego... Dużym problemem są patologiczne regulacje prawne na rynku transferowym, czy choćby słabość naszej rodzimej federacji, która nie ma siły przebicia w spornych sytuacjach, nie potrafi pomóc naszym klubom.
Odpowiedz cytując