Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23361
Stary 30.10.2022, 08:22
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
facet nam ratował kilka razy dupe w tym sezonie, a w zeszłym kibice i wszyscy ogłosili go najlepszym piłkarzem Wisły..
akurat Biegańskiemu można najmniej zarzucić.. można nawet dywagować, czy słusznie został zmieniony kosztem Brody.. oby rywalizacja im wyszła na dobre

trzeba Fernandeza podpisać jak najszybciej.. czy przypadkiem w zimie nie będzie już mógł podpisać z kimś kontraktu ?
Facet jest bramkarzem z definicji ratuje dupę, a że jego otoczenie dba o propagandę to w sferze informacyjnej Biegański ratuje nam dupę nawet jak zawala bramki. Ledwo usiadł na ławie i już martwią się o niego dziennikarzyny na konferencjach. Są z Brodą na podobnym poziomie tylko, że Broda ma poukładane w głowie a Biegański to wychuchana gwiazdeczka. Założę się że już się zaczęły naciski na Sobola, a reszta chłopaków na to patrzy. Dlatego niech Mikołajek idzie mącić gdzieindziej... Bo przecież rywalizacja to nie dla niego, on z definicji jest najlepszy...

To że kibice wybrali go najlepszym piłkarzem dowodzi jedynie siły propagandy która za Biegańskim stoi. Gdyby nie jego frajerstwo z Piastem, możliwe że byśmy nie spadli.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 30.10.2022 o godz. 08:25.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując