TSWojtas napisał(a):

W zimie pasuję pozbyć się paru piłkarzy i zrobić wszystko by przedłużyć Fernandeza:
Broda/Biegański - któryś z nich na wypożyczenie - bez sensu by któryś siedział na ławie
Coley na sprzedaż - wróci Uryga , Skrobański dobrze rokuje
Starzyńskiego wypożyczyć do niższej ligi - niech się ogrywa
|
Rozumiem, że wg ciebie walczymy o otrzymanie w 1 lidze, a nie o awans?
Sobol jasno powiedział, że potrzebuje po 2 osoby na miejsce i akurat w bramce ma te dwie osoby walczące o miejsce. Więc pozbywanie się teraz bramkarza to dywersja/głupota.
To samo z Coleyem. Uryga jest szklany, Coley jest szklany. Nawet jak wróci Uryga mamy dużą szansę, że któryś będzie siedział na ławce/leczył kontuzję.