Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23359
Stary 29.10.2022, 23:14
TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
W zimie pasuję pozbyć się paru piłkarzy i zrobić wszystko by przedłużyć Fernandeza:

Broda/Biegański - któryś z nich na wypożyczenie - bez sensu by któryś siedział na ławie
Coley na sprzedaż - wróci Uryga , Skrobański dobrze rokuje
Starzyńskiego wypożyczyć do niższej ligi - niech się ogrywa
Rozumiem, że wg ciebie walczymy o otrzymanie w 1 lidze, a nie o awans?

Sobol jasno powiedział, że potrzebuje po 2 osoby na miejsce i akurat w bramce ma te dwie osoby walczące o miejsce. Więc pozbywanie się teraz bramkarza to dywersja/głupota.

To samo z Coleyem. Uryga jest szklany, Coley jest szklany. Nawet jak wróci Uryga mamy dużą szansę, że któryś będzie siedział na ławce/leczył kontuzję.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując