Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23358
Stary 29.10.2022, 23:07
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
facet nam ratował kilka razy dupe w tym sezonie, a w zeszłym kibice i wszyscy ogłosili go najlepszym piłkarzem Wisły..
akurat Biegańskiemu można najmniej zarzucić.. można nawet dywagować, czy słusznie został zmieniony kosztem Brody.. oby rywalizacja im wyszła na dobre
Z 15 lat temu mieliśmy taki rok, gdzie najlepszym naszym piłkarzem był bramkarz Dolha, który nigdy wcześniej ani później nie powtórzył swoich wyczynów. Trafił na moment gdy drużyna była w kryzysie, a że miał wiele okazji do wykazania się, trochę farta, dobrą formę, to chwilowo mocno go napompowalo jako najlepszego bramkarza Wisły w erze Cupiala.

O ile jesienią 2021 jeszcze były mecze gdy Biegański nam wybronił (choćby derby) to równoważyły interwencje gdzie było masę niepewnych wyjść, spóźnionych interwencji - jednym słowem, sporą przeciętność. Wybronił sporo sytuacji sam na sam, ale i przy wrzutkach można było równie dobrze mieć pusta bramkę.

Wiosna to ani on ani Kieszek nie zagrali nawet pół dobrego spotkania.

W Brodzie jest dużo więcej pokory i wraca do nas z wcale nie gorszym CV niż te z którym trafił tu Biegański.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 29.10.2022 o godz. 23:19.
Odpowiedz cytując