Cytat:
|
Jak to się wszystko zmienia - gdy kilka lat temu Socios powstawało, to gdyby ktoś wspomniał o członku zarządu z ramienia organizacji powołanej przez kibiców, zostałby chyba spalony na stosie
|
Nie ma się co dziwić. To były lata kompromitacji wszystkich ludzi, włącznie z kibicami, w sumie nawet Cupiał dał dupy oddając klub Meresińskiemu.
A więc można powiedzieć, że Cupiał nawalił, chociaż on się ewakuował więc miał już wszystko w nosie, wielkie tuzy jak Czerwiński, Miętta-Mikołajewicz dali dupy, Szymański dał dupy i wielcy kibole od chuliganów po SKWK dało dupy.
To był czas gdzie rzygać się chciało na wszystkich i wszystko związane z tamtą Wisłą i najgorsze co można sobie było wyobrazić, to po próbie odcięcia się od kiboli, kolejne rządy kiboli stworzone z dnia na dzień.
Do tego Błaszczykowski jawił się jako zbawiciel i nasz bożek, chłop z czystą kartą, dający wiarę i nadzieję. A, że wyszło jak wyszło i trio nie daje kompletnie rady, a socios są wartościową częścią Wisły i gdyby umieli wejść do klubu w formie pilnowania, podpowiadania itp bez bawienia się w politykę i dorabiania się na klubie, to każdy by się cieszył.