Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4078
Stary 29.10.2022, 17:56
Cytat:
Jak to się wszystko zmienia - gdy kilka lat temu Socios powstawało, to gdyby ktoś wspomniał o członku zarządu z ramienia organizacji powołanej przez kibiców, zostałby chyba spalony na stosie
Nie ma się co dziwić. To były lata kompromitacji wszystkich ludzi, włącznie z kibicami, w sumie nawet Cupiał dał dupy oddając klub Meresińskiemu.
A więc można powiedzieć, że Cupiał nawalił, chociaż on się ewakuował więc miał już wszystko w nosie, wielkie tuzy jak Czerwiński, Miętta-Mikołajewicz dali dupy, Szymański dał dupy i wielcy kibole od chuliganów po SKWK dało dupy.
To był czas gdzie rzygać się chciało na wszystkich i wszystko związane z tamtą Wisłą i najgorsze co można sobie było wyobrazić, to po próbie odcięcia się od kiboli, kolejne rządy kiboli stworzone z dnia na dzień.

Do tego Błaszczykowski jawił się jako zbawiciel i nasz bożek, chłop z czystą kartą, dający wiarę i nadzieję. A, że wyszło jak wyszło i trio nie daje kompletnie rady, a socios są wartościową częścią Wisły i gdyby umieli wejść do klubu w formie pilnowania, podpowiadania itp bez bawienia się w politykę i dorabiania się na klubie, to każdy by się cieszył.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując