Szneka napisał(a):

|
Już Biegańskiego do sprzedania. Wg mnie jest w tej chwili słabszy od Brody ale nie żeby już Go sprzedawać. Nam potrzebny na już lewy obrońca, środkowy pomocnik, skrzydłowy pełną gębą i napastnik bo Rodado nie daje tyle ile powinien. Starzyński Szywacz Niewiadomski do wypożyczania, zakładając że w/w pozycje zostaną wzmocnione.
|
Biegański nie zaakceptuje nr 2 i w zimie będzie bardzo naciskał na transfer. Inaczej będzie robił duże kwasy w druzynie. A że ma agencje która potrafiła nawet przeciętnego bramkarza wypchnąć do Monaco to zakładam że i jego wypchnie do słabego zespołu z Austrii czy Belgii.