|
Myślę, że jakby była dobra oferta za Biegańskiego i Colleya, to warto sprzedać, dopóki coś możemy na nich zarobić, a mają dobrych zamienników. Kilku młodych na wypożyczenie. Największa dziura jest moim zdaniem na środku (i na LO, ale prawonożny Jaroch i tak wygląda tam nieźle).
Sprzedaż Fernandeza była by dla nas gorsza od sprzedaży Yeboaha i El M w zeszłym roku...
|