|
Już Biegańskiego do sprzedania. Wg mnie jest w tej chwili słabszy od Brody ale nie żeby już Go sprzedawać. Nam potrzebny na już lewy obrońca, środkowy pomocnik, skrzydłowy pełną gębą i napastnik bo Rodado nie daje tyle ile powinien. Starzyński Szywacz Niewiadomski do wypożyczania, zakładając że w/w pozycje zostaną wzmocnione.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|