|
W zimie pasuję pozbyć się paru piłkarzy i zrobić wszystko by przedłużyć Fernandeza:
Broda/Biegański - któryś z nich na wypożyczenie - bez sensu by któryś siedział na ławie
Coley na sprzedaż - wróci Uryga , Skrobański dobrze rokuje
Starzyńskiego wypożyczyć do niższej ligi - niech się ogrywa
aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
|