|
Po tych trzech latach trzeba sobie uczciwie przyznać, że Trio ani nie ma rozsądnego pomysłu na zarządzenie Wisłą, ani nie ma odpowiedniego zaplecza finansowego, żeby rok w rok dokładać do momentu, aż klub będzie się bić o mistrzostwo i grać w europejskich pucharach. Kwiecień też jest na to za krótki i dlatego szuka partnera.
Ja osobiście w arabskiego księcia na białym koniu nie wierzę i obawiam się, że przy obecnym układzie toczące nas zakażenie organizmu przerodzi się w sepsę. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć co się stanie ze składem w lecie 2023, jeśli nie awansujemy do Ekstraklasy. Zostaną nam tuzy futbolu pokroju Wachowiaka, z którymi będziemy gnić w 1 lidze (o ile nie spadniemy i będziemy mieć w ogóle pieniądze na funkcjonowanie).
Ostatnio edytowane przez Patryko : 27.10.2022 o godz. 20:05.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|