Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4055
Stary 27.10.2022, 19:19
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Nie sądzę, żeby tu chodziło o "pijar", raczej o to, że oni byli święcie przekonani, że to, co na papierku jest równoznaczne z tym, co w rzeczywistości. Tutaj nie zakładam złej wiary, po prostu kompletnego nieogara (pomimo trzech lat w tym biznesie...).
I tutaj mam małe"ale". Z tego co pamiętam za rządów Obiego (jaki był to był) kojarzę że powtarzano że budżet musi być opierany na stałych pewnych przychodach a transfery czy kasa z ewentualnych bonusów pucharowych to mają być przychody extra.Tak to zapamiętałem i tak rozumiem.Czyli nie tyle nie uczono się teraz na błędach ile wręcz cofnięto do czasów Sarapaty i Dukata
Odpowiedz cytując