Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4054
Stary 27.10.2022, 17:14
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
To takie wieczne usprawiedliwianie i oszukiwanie się. Realnie to nasze kochane trio wyjebało Obiego i Hyballę, obrabiało im dupę, Leśnodorskiemu też obrobili, szybko pożegnali się z Pasiecznym i Gulą, długo żegnali się z Dawidem i Jurkiem, zajebali, Wisła spadła, oprócz przepraszam to nie przedstawili żadnej analizy, na dokładkę mianowali Jurka Bogiem w Wiśle, jak się okazało, raptem na dwa miesiące i musiał spierdalać, ale nie dlatego, że jest cienki, tylko dlatego że kibice by go zwyzywali na meczu z ŁKSem, a w klubie z legend zrobiono nietykalnych półbogów.

Cyrk na kółkach. Także nie wiem do końca czy zawsze mają taki stopień nieogarnięcia czy to jest ich perfidna gra i gdzie mogą to pokazywanie, że dają radę, wiedzą więcej niż inni, a dopiero po czasie się okazuje, że każda decyzja była zła.

Przecież jak Kuba powiedział, że zajebał to to też było zrobione dla pijaru. Może jakieś inne słowo dobierz, ja użyłem tu i w kwestii finansów słowa pijar. Ale wiesz o co chodzi, niby skrucha była, a wniosków zero, jeszcze bardziej Brzęczkowi dali pola do popisu, może tak było z finansami, niby wielkie ratowanie i spłacanie długu, a realnie to była lekka ściema żeby pokazać jacy z nich dobrzy gospodarze.
Sytuacja w Wiśle jak w Polsce.. no ale jak w W rządzi rodzina pisiurków mająca za kolegę pana o to czego innego można oczekiwać. Dziwi mnie co TJ robi tyle czasu w tym towarzystwie.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 27.10.2022 o godz. 20:41.
Odpowiedz cytując