Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 25.10.2022, 17:50
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
https://weszlo.com/2022/10/24/serafi...w-lodz-wywiad/

jesli piszesz Wolfy o Szocie to naucz sie odmieniać , ewentuanie używaj imion

tak czy siak artykuł zamyka te głupią dyskusje , Szota jest zejbisty , Duda i Piotruś też

pech dla nich że trafili w takie bagno jak TSW , Szocie sie udało uratować kariere , jak będzie z resztą - zobaczymy

a twoje brednie są zwyczajnie szkodliwe
Arkadiuszu, jak możesz? Ty, ukryta opcjo z drugiej strony Błoń.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując