Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

https://weszlo.com/2022/10/24/serafi...w-lodz-wywiad/
jesli piszesz Wolfy o Szocie to naucz sie odmieniać , ewentuanie używaj imion
tak czy siak artykuł zamyka te głupią dyskusje , Szota jest zejbisty , Duda i Piotruś też
pech dla nich że trafili w takie bagno jak TSW , Szocie sie udało uratować kariere , jak będzie z resztą - zobaczymy
a twoje brednie są zwyczajnie szkodliwe
|
Arkadiuszu, jak możesz? Ty, ukryta opcjo z drugiej strony Błoń.
