wolfy napisał(a):

Generalnie sprzedaż Yeboaha i Mehremicia (którą wtedy jako jeden z nielicznych krytykowałem) to był majstersztyk:
- pieniądze wydano na Fazlagicia i jakieś pionki
- klub spadł, przez co straciliśmy więcej niż zarobiliśmy na tych transferach
- nie dostaliśmy i tak za nich pieniędzy 
Mistrzostwo.
|
Tobie to się już całkiem w głowie .......i.Przecież Mehremicia sprzedaliśmy już po spadku