doktor granat napisał(a):

Upaść na kolana - to się może zdarzyć.
Ale dla mnie obrzydliwe byłoby pokazanie wała tym, którzy wykonali jakąś pracę dla Wisły i czekają na zapłatę za uczciwą pracę. A jednocześnie ktoś by wyszedł i np. powiedział - jesteśmy KTS (Krakowskie Towarzystwo Sportowe) Wisła, rok założenia 1906 i 13 MP..., a kasę jest wam dłużna TS Wisła.
Wiem, że różni inni tak robili, ale w Wiśle bardzo bym tego nie chciał - to by była dla mnie wielka hańba
|
Przecież jeśli w tym roku trio zbankrutuje (w sensie doprowadzi Wisłę do upadku) to i tak nikt nie dostanie żadnych pieniędzy.