Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4025
Stary 25.10.2022, 14:19
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Upaść na kolana - to się może zdarzyć.
Ale dla mnie obrzydliwe byłoby pokazanie wała tym, którzy wykonali jakąś pracę dla Wisły i czekają na zapłatę za uczciwą pracę. A jednocześnie ktoś by wyszedł i np. powiedział - jesteśmy KTS (Krakowskie Towarzystwo Sportowe) Wisła, rok założenia 1906 i 13 MP..., a kasę jest wam dłużna TS Wisła.
Wiem, że różni inni tak robili, ale w Wiśle bardzo bym tego nie chciał - to by była dla mnie wielka hańba
Przecież jeśli w tym roku trio zbankrutuje (w sensie doprowadzi Wisłę do upadku) to i tak nikt nie dostanie żadnych pieniędzy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując