Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4020
Stary 25.10.2022, 13:27
Miga poskładał kilka informacji, które krążą od dawna. To ważne, bo mam troszkę alergię na niego.
@Framat tylko że my mieliśmy naprawdę szansę pójść inną drogą niż Widzew. Mogliśmy to spłacić i podtrzymać historię.
Natomiast drugi raz takiej szansy nie będzie.
Jeżeli faktycznie mamy około 30 mln wymagalnych zobowiązań to jest koniec spółki piłkarskiej.
No, chyba że @serek.c2 wygra w eurojackpot.
Ja też dzis zagram, a co...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując