Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4019
Stary 25.10.2022, 13:22
Jeśli info Migi prawdziwe to już koniec. Nie było chętnych przejąć w ESA mając pospolite ruszenie i kilku sensownych kopaczy, to tym bardziej nie będzie w 1 lidze


Odpowiedz cytując