|
Może trzeba było spaść do tej IV ligi w styczniu 2019, a więc już prawie 4 lata temu?
Może już byśmy powoli wspinali się do góry? Bez długów? Z mozolnie budowaną drużyną, z nowymi strukturami?
Przykre, co się dzieje jeśli to wszystko prawda, bo cały czas się łudzę, że jest inaczej.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|