Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4016
Stary 25.10.2022, 13:03
Generalnie sprzedaż Yeboaha i Mehremicia (którą wtedy jako jeden z nielicznych krytykowałem) to był majstersztyk:
- pieniądze wydano na Fazlagicia i jakieś pionki
- klub spadł, przez co straciliśmy więcej niż zarobiliśmy na tych transferach
- nie dostaliśmy i tak za nich pieniędzy

Mistrzostwo.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując