|
Nie wiadomo na czym stoimy bo nie ma transparentności. Nie wiemy jaki jest teraz dług, jak oni to sobie księgują itp
Najlepiej by było gdyby podali suche dane, z roku na rok ile zarobiliśmy, wydaliśmy i jak w każdym roku wygląda dług, jakieś zobowiązania zamrożone i ile dokładali właściciele do budżetu.
Taka jest transparentność jak za czasów WSH. Nikt nic nie wie, trzeba się domyślać, z ligi spadliśmy, żadnego podsumowania dlaczego to się stało nie było, podsumowania tych wielkich projektów i trenerów też nie było, np co nie wyszło w pomyśle dyrektor sportowy + Gula, menago Brzęczek itp Przepalane za to jest w cholerę kasy, nie za bardzo wiadomo na co, a efekty są tragiczne, spadek, teraz 8 czy 9 meczów bez wygranej i poniżej środka tabeli I ligi.
Tak niestety trio zarządza Wisłą.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|