tas de fleia napisał(a):

|
No i co nam z tego zastrzyku, kolejnego wymarzonego tuza po ciężkich bojach pozyskamy? Dajcie spokój parzepalamy więcej gotówki w tym klubie niż elektrownia węgla.
|
Masz rację. Po co nam dodatkowe pieniądze, lepiej ich nie mieć i problem z głowy
