Karherop napisał(a):

Przecież ten gość z 3 ligi to fartem zdobył bramkę, a swoją grą niczym nie góruje nad Szywaczem czy Talarem.
Cudze chwalicie... nasi młodzi nie są problemem, tylko za mała ilość doświadczonych graczy w kadrze. Wczoraj w wyjściowym składzie było 7 zawodników (!!!) ktorzy byliby młodzieżowcami w esa.
I tylko o rok starsi Plewka i Moltenis.
Tak się nie buduje kadry. Nie ma takich drużyn grających na poważnym poziomie (jeśli uznajemy esa czy 1 ligę za poważna).
Jeśli Sobol zostanie na wiosnę, nie wparuje do nas Kwiecień który na starcie rzuca 10 mln na zabawę to ja bym poszedł w kierunku 3-4 wzmocnień MAX.
Kolejna rewolucja spowoduje zgrywanie pół rundy. Tu nie ma czasu na takie ruchy.
Jeśli zostaniemy w systemie 3-4-3 to koniecznością jest kolejny ŚO, lewe wachadlo i mobilny przecinak na defensywnego pomocnika.
Reszta w zależności ile obecnego składu odpalimy.
|
Chyba góruje skoro strzela jakąkolwiek bramkę. Taki Piotrek czy Szot przykładowi tego nie umieją. Grucha też miał pilkę idealna i nie wyszło. A czy piłkarze Puszczy górują nad Wislakami to wystarczy odpalić tabele. I masz rację - to nie młodzi są problemem, a to, że tutaj żaden młody piłkarz nie robi nawet kroku do przodu, wprost przeciwnie, i to od lat. Powoli odnoszę wrażenie, że Duda już równa do naszych mitycznych talentów. W pierwszych meczach brał grę na siebie, ale już coraz rzadziej to robi. Ale Pan Prezes ma wizję więc nie ma co mu psuć planów.