Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91009
Stary 19.10.2022, 21:31
Jeszcze trochę do otwarcia okienka transferowego zostało, ale mam nadzieję, że planowane są wymiany najsłabszych ogniw czyli: Gruszkowski, Balta, Plewka. O Niewiadomskim nawet nie pisze, bo ten raczej już nawet na ławce nie siądzie. Natomiast ci 3 goście mają w zasadzie pierwszy skład (czasem Basha za któregoś wskoczy), bo nie ma kim ich zastąpić, a to są kuźwa takie 3 kołki, że się nie da na to patrzyć.
Odpowiedz cytując