Tak w ogóle to my o coś gramy w tym sezonie, żeby odpuszczać PP? Chyba, że to strach o utrzymanie to wtedy rozumiem kontekst.
Zawodowcy, najlepiej opłacani w tej gównianej lidze będą przemęczeni bo ktoś im RAZ w miesiącu kazał dodatkowo zagrać w środę
