Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 18.10.2022, 10:12
Tak w ogóle to my o coś gramy w tym sezonie, żeby odpuszczać PP? Chyba, że to strach o utrzymanie to wtedy rozumiem kontekst.
Zawodowcy, najlepiej opłacani w tej gównianej lidze będą przemęczeni bo ktoś im RAZ w miesiącu kazał dodatkowo zagrać w środę
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując