Armin napisał(a):

Tak, tak wszystkie siły na Puchar, później i tak w kolejnej rundzie bedzie wpierd.
A tymczasem wymęczeni piłkarze przepierd z Podbeskidziem w sobotę.
Super logika.
|
Idealny przykład sposobu myślenia, który opisałem powyżej.
Wymęczeni piłkarze
W okresie 30 dni, pomiędzy 23 września a 22 pażdziernika rozegrali/rozegrają następujące mecze:
Raba Dobczyce, Chojniczanka, ŁKS, Nieciecza, Puszcza, Podbeskidzie.
Naprawdę, końska dawka. Mam nadzieję, że Pogotowie Ratunkowe będzie zabezpieczać ten mecz odpowiednimi, czyli zwiększonymi siłami.