Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 18.10.2022, 10:09
Armin napisał(a):Wyświetl post
Tak, tak wszystkie siły na Puchar, później i tak w kolejnej rundzie bedzie wpierd.
A tymczasem wymęczeni piłkarze przepierd z Podbeskidziem w sobotę.
Super logika.
Idealny przykład sposobu myślenia, który opisałem powyżej.
Wymęczeni piłkarze

W okresie 30 dni, pomiędzy 23 września a 22 pażdziernika rozegrali/rozegrają następujące mecze:
Raba Dobczyce, Chojniczanka, ŁKS, Nieciecza, Puszcza, Podbeskidzie.

Naprawdę, końska dawka. Mam nadzieję, że Pogotowie Ratunkowe będzie zabezpieczać ten mecz odpowiednimi, czyli zwiększonymi siłami.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując