Stadion jest tak zyebany architektonicznie, że praktycznie nie ma firmy w Polsce, która podjęłaby się zadaniu jego poprawy. A jak już ktoś się zgłosił, to finansowo kilkukrotnie przebija oferty zaproponowane przez miasto (i tutaj wracamy do kwestii "zyebany architektonicznie", i dlatego potrzeba kilkukrotnie większych nakładów finansowych, od tych zaproponowanych przez miasto, żeby można było cokolwiek zacząć robić.)
https://lovekrakow.pl/aktualnosci/ko...kow_48224.html