Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22008
Stary 17.10.2022, 21:01
Stadion jest tak zyebany architektonicznie, że praktycznie nie ma firmy w Polsce, która podjęłaby się zadaniu jego poprawy. A jak już ktoś się zgłosił, to finansowo kilkukrotnie przebija oferty zaproponowane przez miasto (i tutaj wracamy do kwestii "zyebany architektonicznie", i dlatego potrzeba kilkukrotnie większych nakładów finansowych, od tych zaproponowanych przez miasto, żeby można było cokolwiek zacząć robić.)

https://lovekrakow.pl/aktualnosci/ko...kow_48224.html
Ostatnio edytowane przez aNouc : 17.10.2022 o godz. 21:03.
Odpowiedz cytując