Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3999
Stary 15.10.2022, 23:10
Szneka napisał(a):Wyświetl post
niedługo będą 3 miesiące przerwy. w tym czasie można zmontować ciekawy zespół i przede wszystkim wyczyścić ławkę trenerską
Jak trio zostanie to nic takiego się nie stanie. W zimie może z 3-4 transfery i walka żeby choć do baraży się doczołgac, przy czym z każdym takim meczem jak dzisiaj będzie tylko trudniej.

Jak wejdzie nawet ten Kwiecień i kupi 8 grajków to będą się zgrywać do maja, jak to zawsze przy takich zmianach. Widać zresztą po Wieczystej, gdzie bawi się w Cupiala 2.0 z wszystkimi jego wadami.

Najlepsza byłaby opcja właściciela którego stać na Wiśle 2 sezonu w 1 lidze, aby nie grać wiosny z nożem na gardle.
Odpowiedz cytując