Levis88 napisał(a):

Powiało optymizmem?
Ja.......e...
|
W sumie to troche powialo. Przed meczem Sobolewski mowil, ze pracowali nad tym, zeby drugie polowy wygladaly lepiej. No i dzisiaj wygladala. W koncu ktos, kto swiadomie wyznacza kierunek i jeszcze jakos w nim zmierza. Swiatelko w tunelu.