Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 15.10.2022, 19:34
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Powiało optymizmem?
Ja.......e...
W sumie to troche powialo. Przed meczem Sobolewski mowil, ze pracowali nad tym, zeby drugie polowy wygladaly lepiej. No i dzisiaj wygladala. W koncu ktos, kto swiadomie wyznacza kierunek i jeszcze jakos w nim zmierza. Swiatelko w tunelu.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując