Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23342
Stary 15.10.2022, 18:59
Już dziś widać, że z tym składem to my do ekstraklasy nie wrócimy. Na już lewy obrońca, dwóch środkowych pomocników, minimum jeden skrzydłowy no i napastnik bo Rodado nie daje tyle ile powinien, Graliśmy z prawie całą ligą i już można o paru ludziach pomyśleć do wyciągnięcia np. Radwański z TBB. Starzyński do CLJ podobnie Szywacz, Szot na wypożyczenie to samo Plewka i Niewiadomski.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując