Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 15.10.2022, 18:24
Siódmy mecz z rzędu bez zwycięstwa w pierwszej lidze.

Coś niesamowitego.

Billettieri, nie mam słów.

Coś ty zrobił z Wisły.

Pośmiewisko.

Banda idiotów.

W klubie, wokół klubu i w efekcie na boisku.
Odpowiedz cytując