Temat
:
14 kolejka, Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Wisła Kraków, 15 październik 2022, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
20
15.10.2022, 18:24
Siódmy mecz z rzędu bez zwycięstwa w pierwszej lidze.
Coś niesamowitego.
Billettieri, nie mam słów.
Coś ty zrobił z Wisły.
Pośmiewisko.
Banda idiotów.
W klubie, wokół klubu i w efekcie na boisku.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK