Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
jeszcze brakuje np Kuby w futtrucku
|
Raczej kogoś w stylu Małeckiego, który po 10 latach spruł się w futtrucku, że to w sumie piłkarzyki wyjebały Petrescu. No ale na coś takiego to musimy jeszcze chwilę poczekać.
Jak się po kilkunastu latach okaże, że niektórzy z polecenia Kuby robili siarę w szatni i na boisku u Pasiecznego i Guli, bo Kubuś od początku chciał wujka to naprawdę nie będę zaskoczony. W zasadzie to będę zaskoczony jak okaże się, że nic takiego nie miało miejsca, bo ten scenariusz za dobrze pasuje do chlewu jaki jest w tym cyrku.