Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
ale właściwie skąd to wiadomo
|
A tak mi się jakoś przypomniało...

To sprzed trzech lat. Czy obecnie dalej są takie zapisy, tego nie wiem, ale to już wiele mówi.
"Po słowach wstępu otwierających konferencję prasową padły pytanie o bardziej konkretne szczegóły podpisanych dokumentów. „Umowa podpisana została na 13 miesięcy, a zawarty w niej został m.in. paragraf umożliwiający jej rozwiązanie w przypadku, gdy Jakub Błaszczykowski w jakikolwiek sposób przestanie być związany z Wisłą Kraków”