Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3975
Stary 13.10.2022, 14:50
To niezły kontakt Socios z trio i zarządem i niezłe ustalenia hehe

Serek, wiem, nie atakuj mnie. Takie to po prostu śmieszne, jak Ty mówisz, ze w sumie wszystko jest dogadywane, kontakt z klubem jest, wszyscy chcą dobrze a na końcu i tak trio odpierdala, Nowak kłapie bez sensu dziobem i sobie mówi co mu się podoba, mając wszystkich, włącznie z Socios w chu.u.

Skoro Socios jest ważnym podmiotem, Wisła ma dziurę w budżecie a wykupienie bazy w Myślenicach jest ważne z dwóch powodów - płacenie za wynajem a i tak się nie ma na własność / kupienie za pokaźną sumę pieniędzy, wiec to nie jest byle transakcja. To wypadałoby aby było jedno, wspolne stanowisko, żeby każdy wiedział co się dzieje, żeby nie było wprowadzania w bład i żeby taki prezio jak raczy sobie rozmawiać z burmistrzem Myślenic to wiedział czego chce i co gadać, a nie pieprzył trzy po trzy. Tak samo jak pieprzył w wywiadzie, ze Socios da kasę na pewno.

Amatorki ciąg dalszy
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując