To niezły kontakt Socios z trio i zarządem i niezłe ustalenia hehe
Serek, wiem, nie atakuj mnie. Takie to po prostu śmieszne, jak Ty mówisz, ze w sumie wszystko jest dogadywane, kontakt z klubem jest, wszyscy chcą dobrze a na końcu i tak trio odpierdala, Nowak kłapie bez sensu dziobem i sobie mówi co mu się podoba, mając wszystkich, włącznie z Socios w chu.u.
Skoro Socios jest ważnym podmiotem, Wisła ma dziurę w budżecie a wykupienie bazy w Myślenicach jest ważne z dwóch powodów - płacenie za wynajem a i tak się nie ma na własność / kupienie za pokaźną sumę pieniędzy, wiec to nie jest byle transakcja. To wypadałoby aby było jedno, wspolne stanowisko, żeby każdy wiedział co się dzieje, żeby nie było wprowadzania w bład i żeby taki prezio jak raczy sobie rozmawiać z burmistrzem Myślenic to wiedział czego chce i co gadać, a nie pieprzył trzy po trzy. Tak samo jak pieprzył w wywiadzie, ze Socios da kasę na pewno.
Amatorki ciąg dalszy
