Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3963
Stary 13.10.2022, 11:40
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Jednak dla mnie skrajnie nieodpowiedzialne jest zaczynanie powaznych rozmow z wlascicielem bazy, kiedy prezes nie wie jak dlugo prezesem bedzie. Bo moze nim byc jeszcze tydzien a moze rok.
Ja myśle, że on doskonale wie, bo temat przejęcia klubu to zwykły farmazon.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując