skarabeus napisał(a):

|
Jednak dla mnie skrajnie nieodpowiedzialne jest zaczynanie powaznych rozmow z wlascicielem bazy, kiedy prezes nie wie jak dlugo prezesem bedzie. Bo moze nim byc jeszcze tydzien a moze rok.
|
Ja myśle, że on doskonale wie, bo temat przejęcia klubu to zwykły farmazon.