Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3958
Stary 13.10.2022, 11:05
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem bo nam ta baza w IV lidze nie będzie potrzebna. A możemy tam trafić za rok. Rozumiesz?
I co w związku z tym? Teraz i tak musisz ponieść koszty najmu Nie mówiąc już o tym, że baza zostanie na przyszłość…
Odpowiedz cytując