Za wynajem ośrodka w Myślenicach Wisła płaci około miliona zł rocznie - to już tylko za te pieniądze jesteśmy w stanie tę bazę spłacić. Cena, o której się mówi, jest naprawdę preferencyjna. Rozbudować ośrodek jeszcze można, spokojnie baza mogłaby służyć pierwszej drużynie, zespołowi rezerw i najstarszym rocznikom Akademii. Jasne, trzeba myśleć dodatkowo o bazie na obrzeżach Krakowa, która służyłaby najmłodszym rocznikom, ale to już inwestycja na dziesiątki milionów zł. Chyba zdają sobie wszyscy sprawę, jakie to obecnie realne?
Jeszcze jedno - rozmawiamy w klubie o możliwości wykupu tej nieruchomości od wielu miesięcy, a władze klubu pierwsze rozmowy na ten temat z Myślenicami podjęły około dwóch lat temu. Mocno się zdziwiłem wczorajszym info zamieszczonym przez Wisłę na tt o âspotkaniu wprowadzającymâ
