Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
5052
13.10.2022, 01:19
https://youtu.be/rjCtxszFwAE
Jerzy Urban jak zwykle celnie opisuje sektę smoleńską.
Od 18:20.
Pomyśleć, ile szkód wyrządzili Polsce idioci z sekty smoleńskiej.
Macierewicz i jego wizje przy wsparciu wyklętych, moherów czy kleru.
Wstyd.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK