sevenheaven napisał(a):

|
ale ten koordynator plecie głupoty.. najbardziej rozbawił mnie fragment o sprzątaniu szatni.. nie ma firmy sprzątającej, ale trener też nie musi utrzymywać porządku.. pewnie samo się posprząta albo błaszczykowski wpadnie z mopem
|
A mnie o jeżdżeniu busami,tak żeby młodzi wiedzieli że na wszystko trzeba zapracować.Ja poszedł bym dalej i kazał im się zrzucać na wodę mineralną,wtedy ich charaktery zostaną wykute niczym damasceńska stal.
Kurvva jak miło wiedzieć że pracownicy klubu nawet charakterem są do siebie podobni.Przeciez ten Kołaczyk to wypisz wymaluj prezes Władeczek