|
Świetny wywiad: Jażdzynski nie jest git, bo nie chce dać kasy i robi koło pióra Nowakowi.
Nowak wprawdzie teraz wypadkiem też nie ma kasy (co za przypadek), ale on już jest git.
Trener Sobolewski twierdzi że wcześniej odpowiadał za SFG w obronie i się w tej dziedzinie specjalizuje, a w swoim debiucie tracimy dwie bramki po SFG...
Wychodzi na to że:
A) Nowak niekoniecznie blefował w sierpniu w sprawie odkupienia akcji. Prawdopodobnie chciał odkupić je za te siedem tysięcy złotych.
B) Piłkarze radzą sobie na boisku lepiej niż właściciele.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
|