|
Oj czepiasz sie , ten Wladek to zwykly wiejski chlopek-roztropek , ktory ma swoje 5 minut na swieczniku mediow i tyle , cos jak pajacyk Jaro , tylko tamten bardziej wyszczekany , ogolnie jest cyrk i blazenada , cos w mysl Staszka Bareji : jak ma byc biednie, to niech chociaz bedzie wesolo , ......i tak oto nasz klub zostal naczelnym klaunem pilkarskiej Polski,
|