Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3937
Stary 12.10.2022, 16:16
Oj czepiasz sie , ten Wladek to zwykly wiejski chlopek-roztropek , ktory ma swoje 5 minut na swieczniku mediow i tyle , cos jak pajacyk Jaro , tylko tamten bardziej wyszczekany , ogolnie jest cyrk i blazenada , cos w mysl Staszka Bareji : jak ma byc biednie, to niech chociaz bedzie wesolo , ......i tak oto nasz klub zostal naczelnym klaunem pilkarskiej Polski,
Odpowiedz cytując