Jaroo1 napisał(a):

Ja uważam, że jedyne czemu winne jest trio to nieudolne zarządzanie, brak wiedzy i pomysłów, budowanie sobie oblężonej twierdzy i nepotyzm. Ten cyrk uważam, że wynika z braku umiejętności niż jakiegoś skoku na kasę. A co do wkładani swoich pieniędzy itp to normalne, że nikt się nie kwapi żeby tracić miliony na klub i od początku było mówione, że to jest w formie pożyczki. Także nie rozumiem czepiania się, że ktoś chce swoją kasę odzyskać, to jest ich kasa a nie Twoja czy Wisły. Nawet przy założeniu, że chcą jakiś procent więcej odzyskać - tym bardziej patrząc na skalę inflacji przez ostatnie lata - a akurat trafili najgorzej jak mogli, na ten okres gdzie pożyczenie chociażby na 3 lata kasy, bez odsetek to kompletna klapa.
|
Generalnie miło przeczytać głos rozsądku na tym forum .Krytyka bez epitetów i wyzwisk. A nawet obronna rozsądku. Można dyskutować czy rzeczywiście Trio nie miało pomysłów ( w mojej ocenie miało ich wiele ale nie wszystkie były pozytywnie zweryfikowane przez życie) . Czy rzeczywiście uprawiało nepotyzm? Rozumiem że chodzi tu o casus Wujka . Tylko że ten Wujek nie jest jakimś anonimowym trenerem z B-klasy ale byłym trenerem naszej reprezentacji, którą wprowadził do finału ME oraz utrzymał w pierwszej grupie LN ( to fakty a nie opinie

).
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!